Stěhování Uničov


Uničov je menší město v Okrese Olomouc, nedaleko Litovle, na kraji CHKO Litovelské Pomoraví.Žije zde o okolo 11 000 obyvatel. Město je dobře dostupné do Olomouce i do okolních měst. Pokud hledáte klidné bydlení a nechcete bydlet úplně na vesnici, může pro vás být Uničov tím pravým místem pro život. Rádi vám pomůžeme se stěhováním bytu či firmy.

Jak stěhování probíhá?

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. S námi se přesvědčíte o tom, že to tak nemusí být vždy a že se i stěhování dá zvládnout bez většího stresu. postaráme se o vše od balení, přes samotné stěhování až po montáž nábytku a finální úklid. Přestěhujeme nábytek, ale třeba také klavír, nebo jiný nadměrný předmět.

Kam a co stěhujeme

Stěhujeme v podstatě kamkoli po České republice i mimo ni. Umíme vás přestěhovat třeba na druhý konec Evropy. Nezáleží na tom, jestli se jedná o stěhování bytu nebo firmy. Zvládneme vše. Přepravujeme také těžká břemena a hudební nástroje.

Za kolik stěhujeme

Cenu za stěhování stanovujeme vždy předem a v průběhu prací a ni po jejich dokončení ji nijak neměníme. Stěhujeme levně, rychle a kvalitně. Jak je to možné? Máme profesionální vybavení pro přenos těžkých břemen, ale také pro jejich bezpečný transport, což nám velmi ulehčuje práci a snižuje riziko poškození stěhovaných věcí i bytu. Cena se odvíjí od náročnosti prací a rozsahu stěhování.