Stěhování Třešť


Třešť je město, které se nachází asi 10 kilometrů jihozápadně od Jihlavy a cca 12 kilometrů severně od Telče. Žije zde okolo 5500 obyvatel. Město je známé nejen svojí malebností, ale také díky muzeu betlémů a betlémářství jako takovému. Třešť má plnou občanskou vybavenost a nachází se zde mnoho bytových kapacit i firemních objektů. Najdete zde malé i větší firmy.

Proč stěhovat s námi

Jsme brněnská firma, která provádí velmi často stěhování v kraji Vysočina a v okolí Jihlavy. Stěhujeme byty, rodinné domy, ale také firmy a průmyslové prostory. Pomůžeme vám i v případech, kdy potřebujete přestěhovat trezor, klavír,  nebo jiná těžká či netypická břemena. Další služby, které nabízíme jsou například vyklízecí práce. Vyklízíme půdy, sklepy a jiné bytové i nebytové prostory. Provedeme kompletní likvidaci pozůstalosti. Dostali jste se do situace, kdy potřebujete něco odstěhovat a ještě nemáte kam? Rádi pro vás zajistíme také uskladnění vybavení.

Cena stěhování

Stěhujeme nejen kvalitně a rychle, ale také levně. Nízkých cen dosahujeme díky optimalizaci procesů a především dlouholetým zkušenostem. Stěhováním se zabýváme již celou řadu let a díky tomu víme jak nejlépe, nejrychleji a tím i co nejlevněji stěhovat. Podívejte se na naše ceny stěhování a modelové kalkulace vycházející z realizace minulých stěhovacích zakázek.

Kde nás najdete a kdy se na nás obrátit

Jsme stěhovací firma z Brna. Pracujeme 7 dní v týdnu a jsme vám pomocí našich kontaktů plně k dispozici 24 hodin denně. Ideální je, když nás kontaktujete co nejdříve. Vždy před stěhováním totiž potřebujeme zhodnotit stav stěhované nemovitosti, prověřit trasy po kterých se bude stěhovat a vyčlenit pro zakázku na patřičný termín dostatečnou lidskou i transportní kapacitu.

Jak stěhování probíhá?

V den, na který se předem domluvíme k vám přijedeme ve stanovený čas. Pustíme se do balení a následně do naložení stěhovaného vybavení do stěhovacího vozu. Jakmile bude vše naloženo a řádně ukotveno a připraveno pro transport, přejedeme na cílové místo. Zde vše vyložíme, nanosíme do nového bytu a ustavíme přímo na místa, kde bude vybavení umístěno. Pokud jsme při stěhování něco rozmontovávali, tak to opět smontujeme. Pokud máte cokoli, co bude potřeba odvézt nebo zlikvidovat, nemusíte se o nic starat. Naložíme starý nábytek či jiné vybavení a odvezeme ho do sběrného dvora. V případě potřeby se postaráme také o likvidaci jakéhokoli materiálu. Může se jednat o uskladněné dřevo, uhlí, nebo jiné látky a věci z nic vyrobené.

Co když se něco poškodí?

Vždy se snažíme, aby vše přečkalo stěhování bez úhony. Pokud však přece jen dojde k jakémukoli poškození, které nedokážeme na místě opravit, jsme dostatečně pojištěni proti škodám.