Stěhování Slavkov u Brna


Slavkov u Brna je překrásné město se zajímavou historií, které se nachází v těsné blízkosti Brna. Nachází se ve vzdálenosti pouhých 23 kilometrů od centra Brna. Žije zde necelých 7000 lidí a město má plnou občanskou vybavenost a mnoho zajímavých míst pro kulturní a společenské vyžití. Nacházejí se zde jak hotely, tak i restaurace. Ve městě se pak konají také slavnosti, které jsou spojené s bitvou u Slavkova a s Napoleonem Bonaparte. Celkově je tedy Slavkov velmi zajímavým městem a alternativou pro všechny, kdo chtějí opustit ruch velkoměsta, ale zůstat s ním v přiměřeném kontaktu díky rychlé hromadné i osobní dopravě.  Dojezd do města zvládnete za necelých 20 minut. Slavkov je také ideálním místem pro podnikání. Nachází se zde bohaté spektrum menších i středních firem a podnikatelů. Rádi vám pomůžeme v tomto regionu se stěhováním.

Cena stěhování

S cenou za stěhování je to poměrně snadné. Spočítáme ji podle náročnosti prací, vzdálenosti a objemu stěhovaných věcí. Cenu stanovujeme před samotným stěhováním a neúčtujeme následně žádné další skryté poplatky. Mnoho stěhovacích firem nabízí stěhování levně, ale ne každá ho umí zrealizovat za nabízenou cenu také kvalitně. Máme zásadu, že se nízké ceny stěhování nikdy nesmí promítnout v kvalitě služby. Ceny umíme držet nízko díky nízkým nákladům a optimalizaci procesů. Jsme totiž rychlí a spolehliví.

Modelové kalkulace

Víme, že nejste stěhováci a že se nestěhujete každý den a neumíte tedy pravděpodobně odhadnout náklady. Proto jsme pro vás připravili modelové kalkulace stěhování.

O naší stěhovací firmě

Na trhu jsme již od roku 2009. Sídlíme v Brně, ale není pro nás problém přestěhovat cokoli po celé České republice, Slovenské republice i kdekoli po Evropě. Stěhujeme se stejnou lehkostí byty, rodinné domy i celé firmy. Nezastavíme se ani před stěhováním ve výrobních halách a průmyslových prostorech. Přestěhujeme malý noční stolek i veliký stroj. Často stěhovanými jsou také hudební nástroje, jako jsou klavírní křídla, nebo pianina.

Stěhování hudebních nástrojů

Přestěhovat klavír nebo jiný hudební nástroj není ani zdaleka tak snadné, jak by se mohlo zdát. Často se jedná o nástroje, které mají obrovskou lidskou, hudební i kulturní hodnotu. Víme, že je nutno s takovými nástroji zacházet opatrně a že je potřeba vše dobře naplánovat a promyslet. Hudební nástroje se zpravidla stěhují částečně rozmontované a pečlivě připravené. Každý, kdo stěhuje takový nástroj, tedy nemůže být jen silák, ale musí být také manuálně zručný. Máme v našem týmu neobyčejně šikovné a zkušené kolegy, kteří mají s transportem i převozem nástrojů bohaté zkušenosti. 

Jaké služby nabízíme

Co ještě děláme