Stěhování Slatiňany


Slatiňany jsou čtyřtisícovým městem, ležícím 5 kilometrů jižně od Chrudimi. Nachází se zde zámek, kostel a další zajímavé památky. Najdete zde mnoho možností pro příjemné bydlení, kulturní i sportovní vyžití. Ve městě je mnoho živnostníků, podnikatelů i firem, ve kterých jistě naleznete práci. Město leží poblíž Železných hor, kde je mnoho turistických a cyklistických stezek. pokud se rozhodnete přestěhovat do Slatiňan, nebo z nich, rádi vám pomůžeme.

Stěhování není drahé

Cenu za stěhování stanovujeme vždy před začátkem prací poté, co si obhlídneme prostory a cesty, kterými budeme stěhovat a kam budeme stěhovat. Cena se odvíjí od množství stěhovaného vybavení, náročnosti prací a také vzdálenosti odkud a kam budeme stěhovat. V průběhu práce již cenu nenavyšujeme.

Stěhujeme rychle a bezpečně

Disponujeme moderními prostornými stěhovacími vozy, které dokážou rychle a bezpečně převézt veliké množství vybavení najednou. Proto vás dokážeme přestěhovat naprosto bez obav. Máme také kvalitní pojištění pro případ, že by přece jen došlo během stěhování k nějakému poškození.

Stěhování kdykoli a kamkoli

Stěhujeme jak ve všední dny, tak také o víkendech. Můžete si nás objednat jak na dopolední, tak dopolední či večerní hodiny. Vše záleží na vás a na domluvě. Ve stanovený den a hodinu budeme na smluveném místě.