Stěhování Přibyslav


Jsme stěhovací firma, která vás dokáže odstěhovat odkudkoli kamkoli. Pokud si vyberete jako místo pro život či podnikání Přibyslav, můžete se těšit na malé, příjemné město, které se nachází na půl cesty mezi Havlíčkovým Brodem a Žďárem nad Sázavou, v okrese Havlíčkův Brod a kraji Vysočina. Ve městě žije okolo 4 000 obyvatel. Město má dobrou dostupnost na dálnici D1.

Jak probíhá stěhování?

Vždy se před stěhováním chceme dovědět maximum o potřebách klienta. Proto se s vámi nejdříve domluvíme na podrobnostech zakázky, stanovíme den a hodinu od kdy budeme stěhovat. Pokud to bude třeba, přijedeme se za vámi podívat, abychom obhlédli terén a zjistili kudy budeme stěhovat a zhodnotili náročnost práce. Ve smluvený den a hodinu pak přijedeme na místo. Pomůžeme vám vše zabalit, rozmontovat a poté naložíme vybavení do našeho prostorného stěhovacího vozu. Pokud budete potřebovat balící materiál, rádi vám ho zapůjčíme. Po transportu na místo určení vše vyložíme, smontujeme, vybalíme a případně také vyklidíme byt a zlikvidujeme nepotřebný odpad či vybavení. Po dokončení stěhování po sobě uklidíme tak, aby vše bylo přesně podle vašich představ. Pokud dojde při stěhování k poškození vybavení, nebo bytu, jsme pojištěni a vše zdárně vyřešíme.

Odkud kam stěhujeme?

Jsme firma z Brna, ale dokážeme Vás odstěhovat odkudkoli kamkoli nejen v kraji Vysočina a po České republice, ale také po celé Evropě.

Za kolik stěhujeme

Profesionální stěhování nemusí být vůbec drahé. Dokážeme stěhování zrealizovat levně a bezpečně. Je tomu tak, protože používáme profesionální techniku a nástroje, díky, kterým jsme také rychlí.

Proč stěhovat s námi?

Máme se stěhováním bohaté zkušenosti. Jsme také pojištění pro případ jakýchkoli škod a dokážeme se vypořádat i s nestandardními zakázkami Dokážeme odstěhovat byt, dům i celou firmu včetně strojů, trezorů, ale třeba i hudebních nástrojů. Stěhujeme také klavíry a piána.