Stěhování Přelouč


Přelouč je menší město v Pardubickém kraji, ležící cca 15 kilometrů západně od Pardubic. Žije zde okolo 10 000 obyvatel. Pokud máte rádi klidné bydlení, rádi Vás přestěhujeme do Přelouče.

Proč bydlet v Přelouči

Přelouč je město s dobrou dostupností do Pardubic, ale také do Kolína, Kutné hory či Prahy. budete zde tedy mít spoustu kulturního a sportovního vyžití. Pokud máte práci v Pardubicích či v Praze, nebo tam chtějí vše děti studovat, bude pro vás Přelouč ideálním místem pro život.

Ceník stěhování

Stěhování vůbec nemusí být drahé. Máme k dispozici stěhovací pomůcky, prostorné stěhovací vozy a umíme tedy stěhovat rychle = levně, protože čas jsou peníze. Cenu stěhování určujeme podle náročnosti, prostoru, ve kterém budeme stěhovat a množství stěhovaných předmětů. Stanovíme ji vždy předem před zahájením prací.

Kdy stěhujeme

Stěhujeme kdykoli si to budete přát. Tedy ve všední den, nebo i o víkendu. Stěhujeme dopoledne, odpoledne i večer. Vše záleží na dohodě a na vašich potřebách.

Stěhujeme byty, domy i firmy

Přestěhujeme vybavení, ale také například hudební nástroje, trezory a jiná těžká břemena. Přestěhujeme také výrobní prostory, sklady, kanceláře a pomůžeme také s vyklízením a ekologickou likvidací odpadu.