Stěhování Litomyšl


Litomyšl je desetitisícové město nacházející se v okrese Svitavy v Pardubickém kraji. Od Svitav je město vzdálení 18 kilometrů a leží od něj severozápadním směrem, jihozápadně od Ústí nad Orlicí, od kterého je Litomyšl vzdálena 13 kilometrů. Ve městě se nachází renesanční zámek. Narodila a se a žila zde také celá řada osobností, jako například Bedřich Smetana, Alois Jirásek, Božena Němcová nebo Josef Váchal. První zmínka o měst pochází z konce 10. století. Pokud se rozhodnete bydlet v Litomyšli, rádi Vám vyjdeme vstříc a pomůžeme se stěhováním.

Proč se nechat přestěhovat od nás?

Jednoduše proto, že umíme stěhovat rychle, bezpečně a v neposlední řadě levně. Máme moderní, prostorné stěhovací vozy, díky kterým vás přestěhujeme pravděpodobně na jeden zátah.

Koho a co stěhujeme?

Stěhujeme byty, domy, firmy, sklady, výrobní prostory, sály, vyklízíme pozůstalosti a poradíme si i se stěhováním hudebních nástrojů.

Kdy stěhujeme

Stěhování provádíme jak ve všední dny, tak také o víkendech. Víme totiž, že naši klienti jsou ve všední dny často velmi vytíženi a proto jim vycházíme maximálně vstříc.