Stěhování Lázně Bohdaneč


Lázně Bohdaneč je město ležící 10 km západně od Pardubic. SOučasně má také blízko do Hradce Králové a pohodlné spojení i s 80 kilometrů vzdálenou Prahou. Pokud se tedy rozhodnete bydlet v Lázních Bohdaneč, nebudete mít problém s dojížděním do hlavního města. Rádi vám pomůžeme se stěhováním.

Za kolik stěhujeme

cenu stěhování stanovujeme vždy individuálě podle náročnosti zakázky. Tedy podle množství stěhovaných předmětů, vzdálenosti, použitých pomůcek a celkové pracnosti akce.

Kdy stěhujeme

Víme, že mají naši klienti svá zaměstnání a nemají proto mnoho času. Proto stěhujeme kdykoli je třeba přizpůsobíme se maximálním možným způsobem vašim potřebám a požadavkům. Stěhujeme proto jak ve všední dny, tak o víkendu a to dopoledne i odpoledne.

Koho a kam stěhujeme

Stěhujeme jak domácnosti a rodinné domy, tak také firmy, výrobní prostory, průmyslové areály. Přestěhujeme také jednotlivé věci, jako jsou hudební nástroje, trezory, železné skříně, stroje či jiné vybavení a předměty. Jsme firma z Brna, ale stěhujeme kdekoli po České republice. A nejen to. Pomůžeme i se stěhováním po Evropě. Máme kvalitní stěhovací vozy a pomůcky. Proto dokážeme přestěhovat téměř cokoli.

Jak je to s pojištěním stěhování

Víme, že se při stěhování může přihodit nenadálá situace. Proto jsme kvalitně pojištění a v případě škod dokážeme situaci řešit k maximálnímu prospěchu a spokojenosti klienta.