Stěhování Kyjov


Kyjov je město, které leží 50 kilometrů jihovýchodně od Brna. V Kyjově se nachází mnoho rodinných domů, byty v panelových domech, menší i větší firmy. Kyjov je kulturní město s krásnými tradicemi, nádherným náměstím a starobylou radnicí. Pokud se budete stěhovat Do Kyjova, nebo z Kyjova, rádi vám pomůžeme. Město leží cca 20 kilometrů od Slovenských hranic a není odtud daleko ani do Rakouska. Přestěhujeme vás i do těchto zemí.

Kolik stojí stěhování

Stěhujeme levně, ale dobře. Cenu stěhování stanovujeme individuálně. Vždy se před začátkem prací s klientem domluvíme na tom, co se bude stěhovat, odkud a kam. Podle toho si ujasníme, jakou techniku budeme potřebovat, kolik lidí pro stěhování vyčleníme, kolik kilometrů projedeme a následně pak navrhneme cenu. Podívejte se na modelové kalkulace stěhování, které jsme pro vás připravili na základě dříve provedených zakázek.

Co stěhujeme

Stěhujeme byty, rodinné domy, firmy, kanceláře nebo i  výrobní prostory. Umíme přestěhovat těžká břemena, trezory, hudební nástroje a často stěhujeme klavíry.

Kdy stěhujeme

Stěhujeme 7 dní v týdnu, tedy i o víkendu. Na našich kontaktech jsme vám k dispozici nonstop. Rádi se s vámi domluvíme na dopolední i odpolední časy.

Jak stěhování probíhá

V den, na který jsme se domluvili, přistavíme stěhovací vůz nebo vozy, s patřičným počtem lidí a pustíme se do stěhování. Vše nejprve rozmontujeme, zabalíme a teprve poté bezpečně uložíme do stěhovacího vozu. Po převezení na cílové místo smontujeme nábytek a ustavíme ho tam, kam budete potřebovat. Po dokončení prací můžeme také odvézt nepotřebný nábytek do sběrného dvora a zlikvidovat odpad.

Co ještě děláme?

Kromě stěhování se děláme také ekologickou likvidaci odpadu (včetně nebezpečného), vyklízení půdy, vyklízení sklepu, nebo jakékoli jiné části nemovitost. Mimo stěhovací služby provozujeme také autodopravu.

Kdo jsme

Jsme profesionální stěhovací firma z Brna, která má mnohaletou praxi. Přestěhujeme vás po České a Slovenské republice, ale také kamkoli po Evropě. Nejčastěji stěhujeme v Brně a okolí.