Stěhování Krnov


Krnov je město ležící v okrese Bruntál na samé hranici s Polskem cca 15 kilometrů severozápadně od Opavy. Krnov má okolo 23 000 obyvatel a je tedy větší než samotné okresní město. Město najdete na severovýchodním okraji Nízkého Jeseníku, poblíž jihovýchodního okraje Zlatohorské vrchoviny. Ve městě sídlí celá řada prosperujících firem i živnostníků. Zcela jistě zde tedy najdete práci i příjemné bydlení v blízkosti hor. Rádi vám pomůžeme se stěhováním.

Kdy stěhujeme

Přestěhujeme vás v podstatě kdykoli. Snažíme se vycházet klientům vstříc. Víme, že někdo má čas více odpoledne, jiný zase dopoledne a nezřídka je třeba provést víkendové stěhování. Nemáme s tím vůbec žádný problém a určitě najdeme ideální termín. Ve stanovený den a hodinu pak přijedeme na domluvené místo a pustíme se do práce.

Kam vás přestěhujeme

Přestěhujeme vás téměř kamkoli si budete přát. Stěhujeme po České republice, na Slovensko, do okolních zemí i po celé Evropě. Máme spolehlivá stěhovací auta, která jsou schopna dojet v podstatě kamkoli, kam vede cesta. Vlastně někdy i mimo cesty, ale to záleží na domluvě. Pokud se tedy rozhodnete pro stěhování s námi, neváhejte nás prosím kdykoli kontaktovat.

Ceník stehovacích prací

Stěhujeme levně a není to fráze. Máme prostorné stěhovací vozy a proto většinou nemusíme absolvovat více cest a průměrně veliký byt odstěhujeme na jeden zátah. Stěhujeme také firmy, sklady, výrobní prostory. Vyklízíme sklepy, půdy pozůstalosti. Přestěhujeme i jednotlivé předměty, jako jsou trezory, klavíry, piána. Cena stěhování se vždy odvíjí od náročnosti prací, množství stěhovaných předmětů a vzdálenosti kam budeme stěhovat. Cenu stanovujeme vždy předem a v průběhu stěhování ji už neměníme.