Stěhování Králíky


Králíky jsou menší město ležící v okrese Ústí nad Orlicí asi 18 kilometrů východně od města Žamberk, téměř na hranici s Polskem. Městem protéká Králický potok, ten se nedaleko od města vlévá do řeky Tichá Orlice. Ve městě žije okolo 4 000 obyvatel. Králíky leží mezi Orlickými horami a Hanušovickou vrchovinou. Nedaleko města najdete Králický Sněžník a dělostřeleckou tvrz Hůrka.

Více o našich stěhovacích službách

Stěhujeme nejen v Brně, ale také po celé republice i mimo ni. Přestěhujeme vás kamkoli po Evropě. Stěhujeme byty, rodinné domy, firmy, kanceláře, výrobní prostory. Pochopitelně vám také odstěhujeme těžká břemena, jako jsou klavíry, piána, trezory, stroje i další vybavení. Máme k dispozici prostorné stěhovací vozy a pomůcky pro stěhování, které nám urychlí práci a zvyšují bezpečnost stěhování. Pokud by přesto došlo k jakýmkoli komplikacím, nebo poškození stěhovaného vybavení, tak máme kvalitní pojištění.

Kromě stěhování provádíme také vyklízení pozůstalostí, ale také vyklízení půd a sklepních prostor. Pokud bude po stěhování potřeba zlikvidovat odpad, rádi se o něj postaráme.

Cena stěhování

Ceny stěhování se odvíjí od náročnosti práce, vzdálenosti a množství stěhovaného vybavení. Cenu za stěhování stanovujeme vždy před začátkem práce a následně ji už nezvyšujeme.