Stěhování Koryčany


Koryčany leží 50 kilometrů východně od Brna, mezi Ždánickým lesem a Chřiby. Nachází se ve Zlínském kraji a Kroměřížském okrese, severně od města Kyjov. Žije zde okolo 2800 obyvatel. Obec má plnou občanskou vybavenost a najdete zde hezké bydlení v blízkosti lesů. Kromě toho je zde také celá řada menších i větších firem a živnostníků. Město má také dobré zázemí pro kulturní vyžití. Pokud jste se rozhodli přestěhovat do Koryčan, nebo naopak z Koryčan, rádi vám pomůžeme.

Co stěhujeme

Stěhujeme byty, rodinné domy, firmy i výrobní prostory. Vyklidíme půdu, sklep, nebo jakýkoli jiný prostor. Postaráme se i o likvidaci pozůstalosti, nebo likvidaci odpadu.

Kdy stěhujeme

Stěhujeme kdykoli. Zavolejte nám kdykoli (jsme k dispozici 24 hodin denně) a domluvte si stěhování.

Víme, že nemáte čas kdykoli. Proto naplánujeme stěhování v čase, který vám bude maximálně vyhovovat. Stěhujeme dopoledne i odpoledne, během všedních i víkendových dní. Ve smluvený den pak přijedeme na čas a zrealizujeme vše co nejrychleji, ale především bezpečně.

Kam stěhujeme

Přestěhujeme vás kamkoli v okolí Kroměříže, i ve Zlínském kraji, nebo po celé republice. Nezalekneme se ani pokud potřebujete stěhování po Evropě. 

Proč si vybrat nás

Stěhování je vždy náročná činnost. My ji však umíme zvládnout v co nejkratším čase. Jsme vybavení profesionální stěhovací technikou a pomůckami, které nám vše usnadní a urychlí. Tím dosahujeme příjemné ceny stěhování, ale v neposlední řadě také snižujeme pravděpodobnost, že dojde k poškození vašeho vybavení. Pokud by přece jen došlo k jakýmkoli škodám, jsme kvalitně pojištění.