Stěhování Konice


Kvalitní stěhování za dobrou cenu

Stěhování provádíme levně, rychle a kvalitně. Je to zdánlivě protimluv, ale přesto tomu tak je. Tímto konstatováním bychom mohli skončit, ale chápeme, že potřebujete vědět více a potřebujete se rozhodnout, jakou stěhovací firmu zvolit. Proto jsme pro vás připravili několik cenových kalkulací stěhování, ze kterých uvidíte, za kolik jsme stěhovali podobnou nemovitost, jako je ta vaše.

Odkud a kam stěhujeme

Zvládáme stěhování po celé České republice i do zahraničí. Není pro nás problém přestěhovat cokoli, kamkoli. Vše je jen otázkou dohody na ceně stěhování a termínu.

Proč si vybrat nás

Jsme na trhu již mnoho let a nasbírali jsme postupně celou řadu zkušeností. Naši zákazníci oceňují zejména rychlost, bezproblémové jednání a v neposlední řadě také nízkou cenu stěhování.

Jak probíhá stěhování

Ve stanovený den přijedeme a přestěhujeme vás do nového místa, kde vše pečlivě vybalíme a ustavíme nábytek i jiné vybavení na místo. Pokud by při stěhování došlo k jakýmkoli potížím, tak vše vyřešíme a případné škody uhradíme z našeho pojištění. Kromě stěhování umíme provést i vyklízení nebytových prostor, jako jsou sklepy a půdy. Pokud je potřeba, tak zlikvidujeme také nepotřebný nábytek, nebo odpad, kterého bývá při stěhování vždy poměrně mnoho.