Stěhování Jehnice


Pokud se chystáte stěhovat do Brna, můžeme vám jenom doporučit jedno z mnoha krásných míst Brno – Jehnice.

Brno-Jehnice je městská část Brna. Nachází se 9 kilometrů severně od centra Brna. Jehnice mají rozlohu 4,07 km² a žije zde okolo 1000 obyvatel. Jehnicemi prochází Jehnický potok a jsou součástí Soběšické vrchoviny. Tato klidná část Brna si rychle získá vaše srdce V této části Brna najdete vše, co potřebujete. Tedy klid, přírodu, centrum města na dosah i integrovanou dopravu.

Stěhování na okraj Brna

Jehnice se nacházejí 9 kilometrů severně od centra Brna, ale přesto vám nabídnou klidnou a přírodní atmosféru. Okolí Jehnic je nejen plné zeleně, ale také zajímavých míst. Pokud se rozhodnete pro přestěhování do Jehnic, budete mít v blízkosti turistické trasy vedouví do Brna, Ořešína, ale také směrem na Adamov a Moravský Kras.

Vybavení pro každý věk

I když jsou Jehnice klidná a okrajová část Brna, neznamená to, že zde nenajdete něco pro každou věkovou kategorii. Nachází se zde základní škola, která nabízí nejen základní vzdělání, ale také spoustu aktivit a kroužků pro děti. Pro dospělé jsou zde možnosti sportovního vyžití nebo k obecní knihovna. Jehnice jsou pro rodiny velice příjemným místem k žití, ale stejně tak zde najdou své místo i starší lidé.

Jednoduché spojení se všemi částmi Brna

Možnosti spojení s ostatními částmi Brna z Jehnic jsou mnohé. V obci najdete autobusové zastávky, ze kterých se dostanete pohodlně do okrajových částí Brna i dále do centra města.