Stěhování Ivančice


Ivančice ležící cca 30 kilometrů jihozápadně od Brna. Nacházejí se mezi Rosicemi a Moravským Krumlovem. Žije zde okolo 10 000 obyvatel. Ivančice jsou vinařská obec, která patří ke Znojemské vinařské podoblasti. Ivančice mají mnoho zajímavých míst a pamětihodností. Existuje zde mnoho soukromých podnikatelů, malých i firem. Pokud chcete bydlet blízko Brna a přitom v těsném sepětí s přírodou, jsou pro vás Ivančice bezesporu dobrá volba.

Proč si vybrat na stěhování nás

Stěhováním bytů, rodinných bytů a firem se zabýváme už od roku 2009. Postupně jsme se vypracovali v profesionální stěhovací firmu, která se postará o všechny služby, které budete potřebovat.

Levné stěhování

Stěhujeme rychle, kvalitně a přesto levně. Jak je to možné? Víme jaké pomůcky použít, co jak stěhovat a na co si dát pozor. Díky tomu také eliminujeme na minimum riziko poškození vašeho vybavení. Dalším mechanismem pomocí kterého dosahujeme nízkou cenu stěhování je správná volba stěhovacích vozů a optimálního počtu stěhováků. Vždy se snažíme zjistit od klienta před stěhováním maximum informací, abychom zvolili optimální řešení, za přijatelnou cenu

Odkud jsme a kam vás přestěhujeme

Odpověď je jednoduchá. Jsme stěhovací firma z Brna a přestěhujeme vás kamkoli budete potřebovat. Stěhujeme po České republice, Slovenské republice i celé Evropě.

Co stěhujeme

Stěhujeme rodinné domy, byty, firmy i výrobní prostory. Dokážeme kromě klasického bytového vybavení přestěhovat také těžká břemena, hudební nástroje, nebo také těžké stroje.

Jak stěhování probíhá?

První fází je vždy domluva s klientem na termínu a ceně, kterou stanovíme podle náročnosti stěhování, objemu prací a podle toho, odkud kam budeme stěhovat.

V den stěhování pak přijedeme ve smluvený čas. Rozmontujeme, zabalíme a naložíme vše do stěhovacího vozu. Po příjezdu do cíle pak opět vše vynosíme, ustavíme nábytek na místo, vybalíme. A pokud bude třeba, tak také odvezeme do sběrného dvora nepotřebný nábytek.

Co dále nabízíme?

Vyklízení nemovitosti – nemovitosti (zejména ty, které jsou používané po dlouhou dobu) bývají velmi často zaplněny nejrůznějším odpadem. Může se jednat o starý uskladněný materiál v suterénu, ve sklepě, nebo třeba na půdě. Proto provádíme vyklízení půd i vyklízení sklepů a staráme se také o ekologickou likvidaci nejrůznějších odpadů.

Natěračské a malířské služby – často je po vyklízení a po stěhování potřeba vymalovat nebo natřít staré vybavení. Proto děláme natěračské a malířské práce. 

Autodoprava – nejen stěhování

  • Vnitrostátní doprava
  • Mezinárodní doprava a transport
  • Kontejnerová doprava
  • Přeprava nákladů