Stěhování Hustopeče


Město Hustopeče se nachází cca 30 kilometrů od Brna (měřeno od centra města). Nacházejí se v těsném sousedství dálnice D2 z Brna do Bratislavy. Mají tedy vynikající dostupnost jak do Moravské metropole, tak také na Slovensko a do Rakouska. Pokud se budete stěhovat do Hustopečí, nebo pryč z tohoto města, rádi vám pomůžeme. Hustopeče mají okolo 6000 obyvatel a obec má plnou občanskou vybavenost, včetně školy. Nachází se zde také mnoho podnikatelů a firem.

Jak stěhování probíhá?

Je to stejné jako stěhování kdekoli jinde. Nejprve se podíváme, co budeme stěhovat a kam budeme stěhovat. Domluvíme cenu, termín a zhodnotíme náročnost. V domluvený den přijedeme naším stěhovacím autem, zvoleným podle stěhovaného objektu a množství stěhovaných věcí. Pokud budeme stěhovat piano, nebo například transportovat trezor, tak budeme mít sebou patřičné vybavení. Vše rozmontujeme, zabalíme a naložíme do stěhovacího auta. Poté odvezeme vše na cílové místo. Tam vše vyložíme, nábytek nastěhujeme na správnou pozici. Pokud budete potřeba odvézt nepotřebný nábytek, tak ho naložíme a odvezeme do sběrného dvora. Umíme také zlikvidovat odpad, takže se nemusíte skutečně o nic starat.

Cena stěhování

Hustopeče leží nedaleko Brna. Pokud se budete stěhovat do tohoto města, nebo z něj, budou náklady poměrně příznivé a stěhování provedeme levně. Přesná cena se odvíjí od náročnosti stěhování a rozsahu prováděných prací.

Co stěhujeme

Stěhujeme byty, rodinné domy, firmy, výrobní haly, stroje, hudební nástroje i jiná těžká břemena. Máme vybavení na stěhování čehokoli. Jsme profesionálové s mnohaletou praxí. Víme jak na to. Přesto jsme pro jistotu pojištěni proti škodám, které mohou při stěhování vzniknout. Pokud bychom cokoli poškodili, dáme vše do pořádku.

O nás

Jsme stěhovací firma z Brna, která stěhuje po Moravě, ale i v rámci celé republiky. Není pro nás však problém odstěhovat cokoli i kamkoli po Evropě. Rádi byste využili naše služby? Kontaktujte nás!