Stěhování Hodonín


Hodonín je město, které se nachází téměř na hranici se Slovenskou republikou, nedaleko Rakouských hranic. Od Jihomoravské metropole Brna je vzdálen 70 kilometrů. Hodonín je okresní město, ve kterém žije 25 000 obyvatel. Nachází se zde jak rodinné, tak panelové domy. Je zde také mnoho zajímavých firem, které profitují z výhodné polohy města. Pokud se budete stěhovat do Hodonína, nebo z Hodonína či po regionu, rádi vám pomůžeme.

Jak stěhování probíhá

Před stěhováním se vždy informujeme a pokud možno i podíváme na místo, kde bude probíhat stěhování. Zjistíme náročnost a rozsah prací a podle ní stanovíme cenu, ale také si ujasníme kolik lidí a techniky budeme pro stěhování potřebovat.

V den stěhování přijedeme ve smluvený čas. Pokud jsme se domluvení i na přípravách stěhování, tak vše pečlivě zabalíme, rozmontujeme a zkrátka připravíme na transport.

Po příjezdu na cílové místo pak provedeme ustavení nábytku na správná místa a v případě potřeby vám pomůžeme vybalit zabalené věci a sestavit co bude potřeba.

Postaráme se také o odpad. Víme, že stěhování je ideální příležitost proto, abyste se zbavili nepotřebných věcí. Proto nabízíme odvoz starého nábytku a vybavení do sběrného dvora, nebo ekologickou likvidaci.

Jakou stěhovací techniku používáme

Stěhování je náročná činnost a musí se to umět. Ale samotné umění nestačí. Máme kvalitní, prostorná a spolehlivá stěhovací auta, se kterými zvládáme jakékoli zakázky. Kromě toho disponujeme také stěhovacími pomůckami, které nám usnadňují práci, ale především zvyšují bezpečnost při stěhování a zaručují to, že se stěhované věci nepoškodí.

Kolik stojí stěhování

Cena stěhování je vždy individuální. Stanovujeme ji podle náročnosti prací, množství stěhovaných věcí a také pochopitelně podle vzdálenosti podívejte se do našeho ceníku stěhování a na modelové kalkulace, které vycházejí z již zrealizovaných zakázek. Nabízíme stěhování levně, ale přitom kvalitně.

Co ještě nabízíme?

Kromě stěhování nábytku a vybavení bytů stěhujeme těžká břemena, jako jsou trezory, nebo klavíry a piana. Pomůžeme vám také s přestěhováním firmy, nebo výrobních prostorů a strojů. Kromě stěhování děláme také natěračské a malířské práce a autodopravu. Poskytneme vám tedy kompletní servis.

O naší stěhovací firmě

Jsme stěhovací firma, která funguje mnoho let. Za dobu naší existence jsme přestěhovali mnoho bytů, domů i jiných nemovitostí a víme zkrátka co a jak. Pokud by však přece jen došlo při stěhování k jakýmkoli problémům, jsme dostatečně a kvalitně pojištěni proti škodám.