Stěhování Choceň


Choceň je město, které se nachází asi 14 km na západ od okresního města Ústí nad Orlicí, v Pardubickém kraji. Městem protéká řeka Tichá Orlice. Město má okolo 9 000 obyvatel a mnoho pracovních i bytových kapacit. První zmínka o místě je z první poloviny 13. století. Ve městě najdete příležitosti pro sportovní i kulturní vyžití pro vás i Vaše děti.

Stěhování do Chocně, nebo z Chocně

Máte v úmyslu změnit bydliště? Potřebujete přesunout firmu? Nebo jen přestěhovat části nábytku? Pomůžeme vám stěhujeme cokoli budete potřebovat. Od jednotlivých částí vybavení, po celé bytové či firemní komplexy.

Cena stěhování – jak ji stanovujeme

Stěhujeme levně, kvalitně, rychle a bezpečně. To je náš cíl. Máme k dispozici stěhovací pomůcky a mnoho zkušeností se stěhováním čehokoli. Přestěhujeme nejen nábytek a vybavení domácnosti, ale například i křehké předměty. Cena stěhování se odvíjí od náročnosti celé akce, ale také od vzdálenosti, kam budeme stěhovat a také od množství stěhovaných předmětů. Dále je také podstatné, jestli se budeme podílet i na balení a přípravě stěhovaných předmětů. Kromě toho umíme také vyklízet objekty a likvidovat nepotřebný odpad. Cenu za stěhování stanovujeme předem a v průběhu akce již cenu neměníme.