Stěhování Boskovice


Boskovice je překrásné historické město, které se nachází 40 kilometrů severně od Brna a 14 km severně od Blanska. Nedaleko města se nachází vodní nádrž Boskovice. Město má cca 12 000 obyvatel. Boskovice jsou od roku 1990 městskou památkovou zónou. Bydlení v Boskovicích je příjemné. Nacházejí se zde jak rodinné domy, menší bytovky i panelové domy. Okolí Boskovic a celé Boskovicko je zajímavé zejména díky krásné přírodě s mnoha turisticky atraktivními místy.

Jak probíhá stěhování

Před každým stěhováním vždy provádíme nejprve obhlídku stěhované nemovitosti, abychom věděli, co budeme stěhovat a kudy budeme stěhovat. V den stěhování pak  ve stanovený čas přijedeme s domluveným počtem stěhováků a pustíme se do díla.

Naše stěhovací vozy

Disponujeme prostornými nákladními stěhovacími vozy, uzpůsobenými pro stěhování. Na každou práci posíláme vůz, který vyhovuje potřebám klienta a zvládne zadanou práci.

Cena stěhování

Vždy před stěhováním domluvíme koncovou cenu, kterou pak již nenavyšujeme. Jediné, co může cenu stěhování zvýšit, jsou nečekané vícepráce, nebo další, dodatečné stěhovací služby, které nebyly předem objednány. 

Co kromě stěhování nabízíme?

Kdo jsme a odkud jsme

Jsme brněnská stěhovací firma, která provádí stěhovací a transportní služby nejen v Brně, ale také v širokém okolí a po celé České i Slovenské republice. Provedeme stěhování kdekoli po Evropě.