Stěhování Blansko


Blansko je město, které se nachází severně od Brna ve vzdálenosti cca 29 kilometrů. Žije zde okolo 20 000 obyvatel a jedná se o místo, které má vynikající dostupnost do jihomoravské metropole. Stěhování z Brna do Blanska, nebo opačným směrem je proto velmi snadné. Pochopitelně vás ale odstěhujeme i odjinud, nebo naopak jinam.

Jak stěhování probíhá?

Obhlídka

Vždy si nejprve přijdeme obhlédnout stěhovanou nemovitost, abychom věděli, co a jak budeme stěhovat. Podíváme se na trasy, po kterých se budeme se stěhovanými předměty pohybovat, zhodnotíme jejich stav a navrhneme cenu.

V den stěhování

V den stěhování pak přijedeme přesně ve stanovenou hodinu a pustíme se do díla. Nejprve vše pečlivě rozmontujeme a zabalíme, abychom mohli začít s transportem. Poté věci naložíme do stěhovacího auta (vybereme takové, které bude vyhovovat celkovému objemu stěhovaných předmětů) a odvezeme do cíle.

Když přijedeme na místo

V místě vašeho nového bydliště pak vše vystěhujeme, nanosíme na místo, rozbalíme a složíme. Jsme profesionálové a máme se stěhováním bohaté zkušenosti. Pokud by při stěhování přece jen došlo k poškození, máme dobré pojištění.

Doplňkové služby

V rámci stěhování provádíme také další doplňkové služby, jako je malování a natírání, odvoz starého nábytku do sběrného dvora nebo likvidaci jakýchkoli odpadů.

Vyklízecí práce

Pokud budete potřebovat nejen stěhovat, ale také provést vyklizení sklepa, půdy, nebo jiného nebytového prostoru či výrobních hal, hravě to zvládneme.

Kolik Vás bude stěhování do Blanska stát?

Pokud se budete stěhovat z Brna nebo do Brna, vzdálenost nebude veliká a dostupnost je po silnicích dobrá jak v létě, tak i v zimě. Přesná cena stěhování se však neodvíjí jen od vzdálenosti, ale také závisí na náročnosti prací a jejich rozsahu. Příklady cen stěhování najdete v našem ceníku.